Home/2017, Новини, Спорт, Състезания/Военноморско училище се представи отлично на турнира „Купа 8 декември“

Военноморско училище се представи отлично на турнира „Купа 8 декември“

За поредна година Община Варна, студентските съвети и академичните звена, отговарящи за спорта в университетите, организираха спортни прояви по случай 8 декември – празника на българските студенти. В програмата тази година бяха включени спортовете: плуване, мини футбол, волейбол, боулинг и лекоатлетически крос. 450 студенти взеха участие във всички състезания.

В 18:00 часа на 18.11.2017 г. (събота) в залата на Юнашкия салон – Варна, се проведе официалната церемония по награждаването. Гости на събитието бяха: г-н Кристиан Димитров – директор на Дирекция „Спорт“ при Община Варна, общинските съветници от Варна – г-н Борислав Нанков и г-жа Калина Пеева, членове на ПК „Младежки дейности и спорт“, Венцислав Младенов – директор на ОП „Спорт – Варна“, преподаватели и представители на студентските съвети на висшите училища. Официалните гости връчиха предметни награди на победителите, осигурени от Дирекция „Спорт“ при Община Варна.

 

Класиране по видове спорт

 

ТЕНИС НА МАСА

Индивидуално класиране – МЪЖЕ

3-то място – Хакан Кямил – Икономически университет – Варна

3-то място – Роберт Петров – Икономически университет – Варна

2-ро място – Хрисимир Тодоров – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Цветомир Янков – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

Индивидуално класиране – ЖЕНИ

3-то място – Лили Меарпоор – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

3-то място – Габриела Чернева – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

2-ро място – Станислава Пархова – Технически университет – Варна

1-во място – Елизавета Пугачова – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

Отборно класиране – МЪЖЕ

3-то място – Технически университет – Варна

2-ро място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Икономически университет – Варна

Отборно класиране – ЖЕНИ

3-то място – Икономически университет – Варна

2-ро място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

1-во място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

 

СТРИЙТБОЛ 3х3

МЪЖЕ

3-то място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна, втори отбор

2-ро място – първи отбор на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – първи отбор на Икономически университет – Варна

ЖЕНИ

2-ро място – Икономически университет – Варна, втори отбор

1-во място – Икономически университет – Варна, първи отбор

 

ВОЛЕЙБОЛ

МЪЖЕ

3-то място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

2-ро място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Икономически университет – Варна

ЖЕНИ

3-то място – Икономически университет – Варна

2-ро място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

1-во място – ВСУ „Черноризец Храбър“

ПЛУВАНЕ

Индивидуално класиране по дисциплини:

50 м бътерфлай – ЖЕНИ

3-то място – Ана Горбачо – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

2-ро място – Антония Стоянова – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Аделина Петрова – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

50 м бътерфлай – МЪЖЕ

3-то място – Арсений Бекетов – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

2-ро място – Александър Пенев – Висше училище по мениджмънт

1-во място – Виктор Николов – Икономически университет – Варна

50 м гръб – ЖЕНИ

3-то място – Неле Рудолф – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

2-ро място – Marie Wetter – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Нора Пендов – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

50 м гръб – МЪЖЕ

3-то място – Данаил Маринов – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

2-ро място – Стефан Петров – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

1-во място – Александър Пенев – Висше училище по мениджмънт

50 м – бруст – ЖЕНИ

3-то място – Неле Рудолф – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

2-ро място – Ана Горбачо – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Аделина Петрова – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

50 м бруст – МЪЖЕ

3-то място – Данаил Маринов – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

2-ро място – Кристиян Райчев – Икономически университет

1-во място – Теодор Вощинаров – Технически университет – Варна

50 м свободен стил – ЖЕНИ

3-то място – Васелики Канелопулу – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

2-ро място – Candela Dominguez – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – Антония Стоянова – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

50 м свободен стил – МЪЖЕ

3-то място – Теодор Вощинаров – Технически университет

2-ро място – Йоаннис Ксинидис – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

1-во място – Виктор Николов – Икономически университет

ЩАФЕТА 5 ПО 50 М – СВ. СТИЛ – 3-МА МЪЖЕ / 2 ЖЕНИ

3-то място – Икономически университет

2-ро място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна

1-во място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – Варна

КРАЙНО КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ В СПОРТА ПЛУВАНЕ НА „КУПА 8 ДЕКЕМВРИ“ 2017:

  1. Висше военноморско училище
  2. Медицински университет
  3. Икономически университет
  4. Технически университет
  5. Висше училище по мениджмънт

БОУЛИНГ

3-то място – Висше училище по мениджмънт

2-ро място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

1-во място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС „КУПА 8 ДЕКЕМВРИ“

Индивидуално класиране – ЖЕНИ

3-то място – Глория Павлова – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

2-ро място – Елмира Бенекова – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

1-во място – Лора Колева – Икономически университет

Индивидуално класиране – МЪЖЕ

3-то място – Стефан Михайлов – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

2-ро място – Павел Костадинов – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

1-во място – Светлин Николов – Технически университет

Класиране между университетите:

Отборно – МЪЖЕ

3-то място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

2-ро място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

1-во място – Технически университет

Отборно – ЖЕНИ

3-то място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

2-ро място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

1-во място – Икономически университет

Отборно/Комплексно класиране между университетите в лекоатлетически крос:

3-то място – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

2-ро място – Икономически университет – Варна

1-во място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

ФУТБОЛ

ЖЕНИ

3-то място – Икономически университет

2-ро място – Технически университет

1-во място – ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

МЪЖЕ

3-то място – Икономически университет

2-ро място – първи отбор на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“

1-во място – втори отбор на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“

 

By | 2017-11-19T16:59:00+00:00 ноември 18th, 2017|2017, Новини, Спорт, Състезания|0 Comments

About the Author: