Home/2018, Новини, Спорт, Състезания/Турнир по морски многобой – временни резултати

Турнир по морски многобой – временни резултати

Временно класиране след края на втория състезателен ден (19.05.2018 г.) от турнира по морски многобой за Купата на Началника на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ и Кмета на град Варна.

След проведените днес две гонки „Гребане“ се излъчиха победителите от тази дисциплина:

Гребане – жени:

На първо място е отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – жени, с лодководач Надежда Владимирова.

На второ място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – трети отбор, с лодководач Август Панов.

Гребане – младежи, под 19 години:

На първо място е отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – първи отбор, с лодководач Пламен Янакиев.

На второ място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – втори отбор, с лодководач Беркан Басри.

На трето място е отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – четвърти отбор, с лодководач Стефан Микаелян.

Гребане – мъже:

На първо място е отборът на МВР – Варна, с лодководач Филип Колев.

На второ място – отборът на АЕЦ „Козлодуй“, с лодководач Борислав Евгениев.

На трето място – отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – курсанти, с лодководач Димитър Димитров.

На четвърто място е отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – студенти, с лодководач Петко Петков.

След проведената днес  гонка „Ветроходство“ се излъчиха победителите от тази дисциплина:

На първо място се класира отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – студенти, с шкипер Петко Петков.

На второ място застана отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – курсанти, с шкипер Димитър Димитров.

На трето място е отборът на МВР – Варна, с шкипер Филип Колев.

На четвърто място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – първи отбор, с шкипер Пламен Янакиев.

На пето място – отборът на АЕЦ „Козлодуй“, с шкипер Борислав Евгениев.

На шесто място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – втори отбор, с шкипер Беркан Басри.

На седмо място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – трети отбор, с шкипер Август Панов.

На осмо място – отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – жени, с шкипер Надежда Владимирова.

На девето място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“ – четвърти отбор, с шкипер Стефан Микаелян.

След проведената днес дисциплина „Морски възли“ се излъчиха следните победители:

На първо място застана отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – студенти, Петко Петков.

На второ място – отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ – курсанти, Димитър Димитров.

На трето място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“, Август Панов.

На четвърто място – отборът на МВР – Варна, Филип Колев.

На пето място – отборът на АЕЦ „Козлодуй“, Борислав Евгениев.

На шесто място – отборът на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“, Надежда Владимирова.

На седмо място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“, Беркан Басри.

На осмо място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“, Стефан Микаелян.

На девето място – отборът на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“, Пламен Янакиев.

На десето място – отборът на в. ф. 32140, с лодководач Тони Цонев.

By | 2018-05-22T05:49:00+00:00 май 19th, 2018|2018, Новини, Спорт, Състезания|0 Comments

About the Author: